Розпочато II етап виконання проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби»

22 березня 2024 року відбулася Робоча нарада керівника і виконавців проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198, що виконується за грантової підтримки Національного фонду досліджень України.

У 2024 році розпочався II етап дослідження, протягом якого буде здійснено експериментальне впровадження у практику роботи працівників психологічної служби методик і технологій соціально-психологічної реабілітації учасників освітнього процесу, які перехворіли на COVID-19 та/або втратили близьких внаслідок пандемії та методики інтервізійної підтримки практичних психологів, які здійснюють зазначену роботу.

Також будуть  розроблені дві навчальні програми:

Програма підвищення кваліфікації практичних психологів з навчання методикам і технологіям постковідної соціально-психологічної реабілітації учасників освітнього процесу.

Програма тематичного спецкурсу з методики інтервізійної підтримки практичних психологів, які здійснюють постковідну соціально-психологічну реабілітацію учасників освітнього процесу.

Під час зустрічі обговорили заплановані завдання II етап дослідження і індикатори його виконання, підготовку планових публікацій за тематикою, роботу Студій професійного розвитку в межах даного проєкту. Визначено терміни виконання завдань і відповідальних осіб.