10 квітня 2024 року на навчальному вебінарі «Соціально-психологічна постковідна реабілітація в закладах освіти: інструменти діагностики та відновлення» 44 працівники психологічної служби Чернівецької області ознайомились з методиками соціально-психологічної реабілітації учасників освітнього процесу.
Підготувала і провела вебінар Діана Романовська, старший науковий співробітник лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО Чернівецької області.
На вебінарі учасники опрацювали окремі способи використання інтегративної багатовимірної моделі BASIC-PH (MooliLahad) в консультуванні як інструмент створення індивідуального коду відновлення. Також практично ознайомились з технікою простукування (тейпінг) травми (ТТТ)* як методом самодопомоги та самовідновлення.
* ознайомитись з цією технікою можна за покликаннями та на ютуб каналі «Психологія здоров’я»
Під час групової роботи та рефлексії учасники і учасниці поділились власним досвідом використання запропонованих та інших технік, що сприяють соціально-психологічній реабілітації, уклали демонстраційну версію збалансованого індивідуального коду відновлення за (по 4 активності в кожному з 6-ти каналів) та проаналізували власні відчуття після виконання ТТТ.
Захід відбувся за грантової підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198.