З інноваційними методами профілактики та корекції професійного вигорання практичного психолога ознайомлено учасників вебінару

30 квітня 2024 року старшою науковою співробітницею Центру Тетяною Каменщук було проведено навчальний вебінар на тему «Використання інноваційних методів для профілактики та корекції професійного вигорання практичного психолога».

Участь у заході взяли 17 фахівців.

Під час заходу представлено теоретичний аналіз терміну «психологічного благополуччя» та його значення для подальшого позитивного функціонування дорослої особистості, що пережила травматичну подію. Зроблено акцент на дотриманні базових принципів при наданні невідкладної систематичної психологічної допомоги, а також йшлося про те, що на благополуччя, здоров’я і довголіття суттєво впливають доброзичливі емоції, які люди переживають одне щодо одного, та поведінка, спрямована на допомогу іншим. Учасники набули практичного досвіду розв’язування непередбачуваної критичної ситуації на прикладі психологічної гри. Вдалося відпрацювати навички колективного прийняття рішень, налагодження ефективної комунікації, підтримки та надання першої психологічної допомоги.

Ключові слова розглянуті на вебінарі — психологічне благополуччя, здоров’я, особистість, психологічна допомога, соціальна підтримка, профілактика.

Захід проведено за грантової підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198.