Відбувся вебінар “Методичні рекомендації щодо організації  освітнього процесу з використанням ІКТ”

30 травня старшою науковою співробітницею Центру Тетяною Каменщук було проведено навчальний вебінар на тему «Методичні рекомендації щодо організації  освітнього процесу з використанням ІКТ».

Участь у заході  взяли 18 фахівців.

Лектором подано результати досліджень з питань безпечного інформаційно-освітнього середовища закладу освіти, зроблено основні акценти на правилах онлайн-етикету та надано перелік корисних посилань щодо організації  освітнього процесу з використанням ІКТ для педагогічних працівників та батьків.

Під час практичного блоку пропрацьовано сучасні Інтернет-загрози та шляхи їх уникнення. Фахівцями розроблено орієнтувальні плани дій при пошкодженні персональної інформації в Інтернеті та зібрано  важливі контактні дані. Також напрацьовано заходи, спрямовані на:

📌 збереження психічного здоров’я учнів, до яких включили вправи з підвищення психічної активності, за рахунок зменшення психічних напружень;

📌 інтенсифікації розвитку психічних процесів (пам’яті, сприймання, відчуття, концентрації уваги та ін.);

📌 виробленні релаксаційних, відновних механізмів, зниженні рівня тривожності, стимуляції позитивного настрою, фізичні вправи тощо.

Захід проведено за грантової підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198.