Вебінар «Соціально-психологічна постковідна реабілітація в закладах освіти: інструменти діагностики та відновлення» (II частина)

12 квітня 2024 року  відбувся другий навчальний вебінар «Соціально-психологічна постковідна реабілітація в закладах освіти: інструменти діагностики та відновлення. Частина ІІ». В заході взяли участь 39 учасників.

Працівники психологічної служби Чернівецької області ознайомились з методиками соціально-психологічної реабілітації учасників освітнього процесу.

Під час вебінару учасники опанували техніку ТТТ, запропоновану німецько-американською арт-терапевткою Гертрудою Шоттенлоер (з когнітивним включенням). Також ознайомились з 2 алгоритмами роботи за «Технологією діагностики та керування власними емоційними траєкторіями у стресових ситуаціях» (Е.О. Помиткін) для використання в індивідуальній роботі, опрацювали їх та навчилися використовувати в практичній роботі.

Підготувала і провела вебінар Діана Романовська, старший науковий співробітник лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО Чернівецької області.

З методиками соціально-психологічної допомоги та реабілітації в постковідний воєнний період можна ознайомитись у посібниках, розроблених фахівцями Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи:

«Науково-методичні основи психологічного супроводу діяльності вчителя в умовах реформування освіти (діагностика і корекція)»

“Подолання наслідків пандемії COVID-19 у закладі освіти”

Захід відбувся за грантової підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198.