Навчальний вебінар «Інструменти соціально-психологічної реабілітації та інтервізія як метод професійної підтримки працівників психологічної служби» проведено для працівників психологічної служби Хмельницької області

26 квітня 2024 року відбувся третій навчальний вебінар «Інструменти соціально-психологічної реабілітації та інтервізія як метод професійної підтримки працівників психологічної служби» для працівників психологічної служби, заступників директорів закладів загальної середньої освіти Шепетівської міської ради Хмельницької області.

Долучилися до вебінару 24 учасники.

Вебінар проводився на запит КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шепетівської міської ради» та за грантової підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Постковідна соціально-психологічна реабілітація учасників освітнього процесу в діяльності працівників психологічної служби», реєстраційний номер 2021.01/0198.

Провела вебінар Діана Романовська, старший науковий співробітник лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО Чернівецької області.

На вебінарі учасники практично опрацювали техніку простукування (тейпінг) травми (ТТТ) як інструментсамодопомоги та самовідновлення, ознайомились як це можна використовувати з когнітивною складовою в освітньому процесі. Для підсилення ресурсності та розвитку стратегічного мислення було використана ігрова практика роботи в групах. Учасники також ознайомились з інформацією про те, що таке інтервізія, можливостями її використання.

КУ ЦПРПП Шепетівської міської ради висловив подяку Романовській Д.Д. за змістовний вебінар.

Дякуємо Сокальській Тетяні за співпрацю та організацію вебінару.