План дій з координації діяльності психологічних служб системи освіти та ДСНС України

(затверджений листом УНМЦ практичної психології і соціальної роботи від 25.03.2022 р. №36)

Спонсори/донори/співвиконавці: Співпраця з Державною службою України з надзвичайних ситуацій

Роки виконання: квітень-червень 2022 р

Цільова аудиторія, кількість охоплених представників ЦА:

Регіональні центри психологічної служби у системі освіти, працівники психологічної служби закладів загальної середньої освіти.

В опитуванні взяли участь 3 008 працівників психологічної служби, що складає 14,7 % від загальної чисельності її працівників, з 18 областей.

Результати:

Проведено опитування практичних психологів і соціальних педагогів з метою вивчення стану психосоціальної допомоги та соціально-педагогічного супроводу дітей, що постраждали від військових дій, та внутрішньо переміщених осіб у закладах освіти.

Здійснено вивчення та узагальнення кращих практик/досвіду діяльності працівників психологічної служби з надання соціально-психологічної допомоги у період воєнних дій, першої психологічної допомоги, психологічного та соціально-педагогічного супроводу евакуйованого населення;

Організовано онлайн-навчання працівників психологічних служб системи освіти у питанні надання соціально-психологічної допомоги усім учасникам освітнього процесу на базі закладів освіти та центрів допомоги постраждалим.