Опубліковано збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Актуальні проблеми охорони психічного здоров’я українського народу у воєнний і повоєнний час»

Вийшов збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Актуальні проблеми охорони психічного здоров’я українського народу у воєнний і повоєнний час», який відбувся 16 листопада 2023 р.

У матеріалах методологічного семінару висвітлюються важливі для сьогодення проблеми охорони психічного здоров’я українського народу у воєнний і повоєнний час, зокрема питання методології та теоретичних основ забезпечення психічного здоров’я населення у воєнний та повоєнний час, психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах війни; соціально-психологічні аспекти феноменології війни; технології надання психологічної допомоги постраждалим від війни та інші проблеми, пов’язані з охороною ментального здоров’я українців у часи війни.

Зокрема, читачі мають змогу ознайомитися з матеріалами роботи Секції 4 за темою “ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТІВ”, роботою якої керував Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи.

Збірник розміщено в Електронній бібліотеці НАПН України за посиланням

https://lib.iitta.gov.ua/id/eprint/738128