Запрошуємо до участі у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»

Запрошуємо науковців, фахівців у галузі надання психологічної допомоги, всіх зацікавлених осіб до участі у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», яка відбудеться 22-23 лютого 2024 року на базі кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Конференція буде проведена у дистанційному форматі із застосуванням платформи для відеоконференцій ZOOM. Ідентифікатор конференції: 445 800 2859. Код доступу: 0000

Тематичні напрями роботи конференції:

 1. Теоретико-методологічні дослідження особистості у кризових умовах та критичних ситуаціях життя.
 2. Вікові та соціокультурні життєві кризи особистості: адаптація, реабілітація, розвиток.
 3. Психологічне здоров’я та психологічна допомога особистості у кризових, посткризових умовах та критичних ситуаціях життя.
 4. Особистість в особливих умовах життєдіяльності.

Програма конференції передбачає пленарну та секційні сесії, презентацію авторських розробок і книг, семінари, творчі майстерні, майстер-класи, роботу круглого столу, неформальне спілкування.

Учасникам конференції на вибір пропонуються форми участі:

 1. участь з доповіддю (в заявці обов’язково вказати тему доповіді); до початку конференції буде видано програму та іменні сертифікати конференції (сертифікат на 12 год./ 0,4 ECTS credits)
 2. участь з публікацією статті у збірнику наукових праць «Слобожанський науковий вісник. Серія: Психологія» № 1/2024, який внесено до переліку наукових фахових видань категорії в України. Детальна інформація про видання і умови публікації розміщена на офіційному сайті видання: journals.spu.sumy.ua/index.php/psy
 3. тези за бажанням (назва файлу – «прізвище автора_tezu», набрані латинськими літерами, наприклад, Zabara_tezu)

Для участі у роботі конференції необхідно до 15.02.2024 року (включно) надіслати електронною поштою на e-mail: konferenciasumy2012@gmail.com:

 • заявку на участь у конференції із обов’язковим зазначенням теми доповіді (назва файлу – «прізвище автора_zayavka», набрані латинськими літерами, наприклад, Zabara_zayavka), зразок заявки додається за посиланням;
 • тези за бажанням (назва файлу – «прізвище автора_tezu», набрані латинськими літерами, наприклад, Zabara_tezu). Тези подаються без списку використаних джерел;
 • сплатити організаційний внесок за участь у конференції (додати квитанцію/ скріншот оплати).

1.      Організаційний внесок для бакалаврів і магістрів − 100 грн. (Матеріали конференції в електронному форматі: програма (PDF), збірник наукових статей (PDF) та сертифікат (PDF); участь у майстер-класах).

2.      Організаційний внесок для науковців, практикуючих психологів − 200 грн. (Матеріали конференції в електронному форматі: програма (PDF), збірник наукових статей (PDF) та сертифікат (PDF); участь у майстер-класах).

 • надіслати електронною поштою заявку учасника на адресу:

konferenciasumy2012@gmail.com (назва файлу − «прізвище+заявка», набрана латинськими літерами, наприклад «Ivanenko+zayavka», бланк заявки додається);

 • сплатити організаційний внесок за участь у конференції – 200 грн. Оплата здійснюється на картку Приватбанку 4149 4998 0344 5210 на ім’я Усик Дмитро Борисович. Після оплати надіслати SMS-повідомлення з текстом «Прізвище, ініціали, сума оплати» за телефоном +38 066 154 25 54 або зателефонувати.

До вартості оплати входить укладання програми конференції, виготовлення сертифікату учасника, участь у майстер-класах провідних фахівців України за тематикою конференції, покриття витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конференції.

Матеріали конференції (програма та сертифікат на 0,4 ECTS credits) будуть надіслані на електронну пошту або адресу Нової Пошти (за рахунок авторів).

За довідками звертатися:

 • Кафедра психології СумДПУ імені А. С. Макаренка, тел. Гайдук Ольга Володимирівна +38 050 014 11 37
 • Кузікова Світлана Борисівна, д. психол. н, проф., завідувач кафедри психології, +38 095 797 84 63; +38 096 838 34 42, kuzikova_svetlana@ukr.net
 • Дворніченко Лариса Леонідівна, к. філос. н., доцент кафедри психології, +38 050 604 92 79, laradvornichenko@gmail.com

Програма конференції буде розміщена на сайті кафедри психології СумДПУ імені А. С. Макаренка: https://psy.sspu.edu.ua/

Інформаційний лист