Круглий стіл «Шляхи підвищення фахової компетентності  практичних психологів в освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в круглому столі на тему «ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ФАХОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ  ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ», який відбудеться 26 жовтня 2023 року о 10.00 в  рамках IХ Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки та психології «ОСВІТА ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ В УМОВАХ МИРУ І ВІЙНИ».

Мета заходу: консолідація методичних ресурсів служби практичної психології щодо забезпечення  професійної готовності   практичних психологів  до освітньої  діяльності  та психолого-педагогічного супроводу  дітей з особливими освітніми потребами.

Цільова аудиторія: практичні психологи закладів освіти, методисти/ завідувачі центрів підтримки інклюзивної освіти (ІППО), методисти психологічної служби.

Посилання на підключення: щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть посилання https://meet.google.com/div-xoji-pvf

Робоча мова конференції: українська.

Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму за наданим посилання до 24 жовтня 2023 року https://docs.google.com/forms/d/1gyhdI4lbqwhPRGWeYMS6Xdue2hguzMxKtB5B3MN_Rrc/edit

Контакти:

Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи

електронна адреса: ucap@ukr.net

тел. (044) 252 7011

Програма круглого столу