Договір про співпрацю з WAYNE STATE UNIVERSITY SCHOOL OF SOCIAL WORK (Школа соціальної роботи Університету Wayne State University, Сполучені Штати Америки)

WAYNE STATE UNIVERSITY SCHOOL OF SOCIAL WORK і Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи у 2021 році уклали договір про співробітництво про сприяння моніторингу впливу різних факторів на здоров’я українських дітей протягом життя Українське лонгітюдне дослідження = Ukrainian Longitudinal Study (ULS) з особливим фокусом на ризикованій поведінці щодо власного здоров’я (насамперед факторах ризику залежної поведінки), а також для посилення наукових досліджень та освітні можливості.

Метою згаданого дослідження є вивчення змін поведінки та здоров’я однієї і тієї ж людини протягом тривалого періоду часу з особливою увагою на шкідливих формах поведінки – зловживання алкоголем, наркотиками, девіантній поведінці тощо (починаючи з шостого класу, 11–12 років).

Дослідження здійснюється відповідно до пріоритетних напрямів роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 навчальному році затверджених Листом МОН від 16.07.2021 № 1/9-363 «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 н. р.» (інформація про дослідження на ст. 15), відповідно до Листу психологічної служби (УНМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України), надісланого директорам/завідувачам обласних навчально-методичних центрів/кабінетів психологічної служби.

Більш детальну інформацію щодо участі у медико-соціальній дослідницькій програмі «Українське лонгітюдне дослідження», а також результати дослідження можна за посиланням.