Групові форми роботи в системі психосоціальної допомоги дітям і сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій (досвід упровадження) / [авт. кол. В. В. Байдик, Ю. С. Бондарук, Ю. П. Гопкало, Т. Б. Гніда, І. О. Корнієнко, Н. В. Лунченко, Ю. А. Луценко, Р. А. Мороз, І. І. Ткачук] ; заг. ред. В. Г. Панка, І. І. Ткачук. – Київ : Ніка-Центр, 2020. – 122 с
Заслухавши та обговоривши інформацію в. о. президента Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременя, в. о. академіків-секретарів відділень НАПН України С.О. Сисоєвої, С.Д. Максименка, О.І. Ляшенка, П.Ю. Сауха та директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Л.Б. Лук’янової про роботу академії, відділень і наукових установ та Університету менеджменту освіти (далі – наукові установи) НАПН України в умовах воєнного стану, введеного та продовженого указами Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 та від 14 березня 2022 р. № 133 у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, Президія НАПН України констатує, що діяльність академії, її відділень та наукових установ провадиться згідно із Законом України «Про правовий режим воєнного стану». Розширену інформацію про роботу відділень та наукових установ НАПН України в умовах особливого правового режиму воєнного стану представлено у додатках 1, 2.
ДО УВАГИ практичних психологів, соціальних педагогів, психотерапевтів, студентів, науковців, аспірантів та всіх, кого цікавить психологія!
15-17 травня відбудеться Всеукраїнська конференція "Формування професійної ідентичності психолога".
Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи